Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 18:16   #518
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dziewczyny wrócicie kiedyś do Polski? Ja w PL jestem i nie moge sie odnalezc..

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28225888]
Po drugie - też myślałam, że to cecha narodowa Polaków, że narzekają, dopóki nie miałam styczności z innymi nacjami. Wystarczy wspomnieć rzeczonych Irlandczyków i pogodę - jak słońce, to za gorąco, jak pada to za mokro, przed świętami szkoda, że nie ma śniegu, a jak śnieg spadnie, to źle, bo ślisko. I tak w kółko. Jak przychodzą do pracy to pierwsze, co mówią, to to, że nie chciało im się przychodzić do pracy i że woleliby być w domu, na imprezie, na zakupach etc. I tak 365 dni w roku.[/QUOTE]

To nie sa cechy narodowe ani polakow,ani irlandczykow,takich ciagle narzekajacych ludzi mozesz spotkac w kazdym zakatku swiata ,drani ,oszustow i innych tez mozna spotkac wszedzie,takze mnie np. drazni strasznie takie generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora.... bo wszystcy polacy/irlandczycy/wlosi/hiszpanie to czy tamto,bzdury,widocznie sie trafilo ta takie osoby,ale to nie znaczy,ze wszystcy tacy sa i ,ze caly narod taki jest ,trzeba umiec otaczas sie przez ludzi,ktorzy nam odpowiadaja pod roznymi wzgledami i unikac tych,ktorzy nam nie pasuja.
Ile ja sie o wlochach nasluchalam i ciagle slysze od innych emigrantow,same "cuda",mam wrazenie,ze wlosi to najgorsza nacja na swiecie,a przynajmniej tak sa przedstawiani przez "emigracje" ,a ja o nich zlego slowa nigdy nie powiem,bo ogolnie jako narod ich uwielbiam,spotkalam tu wielu drani i oszustow,ale i wiele wspanialych ludzi ,tak jest wszedzie na swiecie ,nie ma tak,ze w jakims kraju wszystcy sa tylko dobrzy,albo tylko zli ,nie ma raju na swiecie,nie miejsc ani ludzi idealnych,sa poprostu inny od nas....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując