Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 16:19   #748
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ktoś zamawiał parodię nailartu?
Są cudne
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A tutaj zdjęcia tego różowego MIYO... próbowałam go złapać ale cięzko... ja kupiłam z myślą "na różowy" ale palnęłam na zieleń i też wygląda ok.. chociaż trochę ją zakryło.

Wrzuciłam Wam takie większe zdjęcia, zeby było widac jak wizaż zeżre jakość
Biorę Bardzo mi się podoba, ze te flakesy są takie tęczowe, inne niż my secret.
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka zdjęć Zoyki. Ktoś pytał jak się nazywa, Rica

Powiem Wam,że mnie za pierwszym razem jak zobaczyłam ją na zdjęciach wcale się specjalnie nie spodobała,taka dziwna mi się wydała, za drugim już bardziej i nagle po pół roku u bottle of happiness zobaczyłam i przepadłam Więc wcale mnie nie dziwi,że się niektórym nie podoba
Ona mi trochę przypomina oriental dream, chociaż więcej się w niej dzieje. OD mi się bardzo podobało w buteleczce, ale dziwnie się czułam z nim na paznokciach.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
[/COLOR]Aaaaaaaaa i dziewczyny mam pytanie. Trzeba mi lakier na wierzch na frencha, taki żeby nie zabarwił mi białych końcówek na bez czy róż i nie smużył... Zna ktoś? Pliss!
MIYO mini drops, bez nazwy. Jest ecru z ledwo dostrzegalnym miedzianym shimerkiem, nie smuży, szybko schnie i jest mocno przeźroczysty. To samo, tylko droższe ma zwykłe pirrre rene.
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
takie zdj udalo mi sie zrobic lakier nude Avonu, brakoacik Essence i flejks Catrice na to

moga byc takie migdalki? latwiej je sie robi moim zdaniem na dluzszych paznokciach, dam im jeszcze troche podrosnac
Ładnie Chociaż ja bym ich tak mocno nie piłowała po bokach, żeby miały płynniejszą linię.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34546605]Nieraz torebką próbowałam i niezbyt się trzymało a z klei mam tylko kropelkę [/QUOTE]
Ja przyklejałam na evelinkę i było ok.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Widziałyście?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora