Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-14, 19:29   #1
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642

Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)


Trochę do powspominania i pośmiania się (z przeszłości, z czyjejś a czasem i z własnej - że byłyśmy tak naiwne, że znosiłyśmy takie numery - głupoty): najgorsze, najdziwniejsze (w denerwującym sensie) numery, jakie wykręcili/wykręcają Wam lub Waszym znajomym (ex i nie tylko ex) faceci. Nie chodzi tylko o facetów w sensie "mój chłopak / mój były chłopak", ale również kolegów, znajomych, współpracowników etc.

! Oczywiście można również pisać o własnych numerach wykręconych facetom (tak w ramach zemsty lub "przypadkowo" ).




---------
Mój ex (poważny pan prawnik) umawiał się ze mną np. na sobotni wieczór, kazał się super wyszykować, bo "gdzieś wyskoczymy". Czekałam na jego przybycie wyszykowana i cała szczęśliwa, a tu nagle przychodziła godzina 20, 21 a z jego strony cisza, zero wytłumaczenia czemu się spóźnia. Potem było kilka dni nerwówki (oczywiście zamiast myśleć, że jest dupkiem i mnie olał, ja myślałam, że może mu coś się stało, coś z samochodem, coś ważnego w pracy...). Po czym dzwonił koło środy i lekkim tonem pytał "o co chodzi? czemu jesteś zła? nie rozumiem o co się złościsz, było się domyślić, że odwołałem spotkanie i umówić z koleżankami?" Zrobił tak kilka razy ...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-02-04 o 06:20
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora