Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-14, 17:00   #3257
tyska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja swoje włosy wyprostowałam właśnie dziś. Cała "operacja" została przeprowadzona na kosmetykach firmy Goldwell w salonie "Diva" w Warszawie. Jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia Marcina- prawdziwego cudotwórcy Bardzo spodobało mi się jego podejście do całej sprawy. Najpierw umówiłam się z nim na "diagnozę" moich włosów, czyli właściwie podjęcie decyzji czy w ogóle nadają się do takiego zabiegu. Fajna świadomość, że ktoś na prawdę bierze odpowiedzialność za to co robi. Nie wchodziła w grę zasada obowiązująca niestety w większości salonów, czyli zasada naciągnięcia klienta nie zważając na stan włosa. Na szczęście z moimi włosami było wszystko w porządku, dodatkowo wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Marcin właśnie dziś męczył się z moją czupryną 5 godzin. Wiem trochę długo ale za to efekt- po prostu super. Na prawdę żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją. No ale co odwlecze.... Koszt- 900 zł- w tym cały proces- preparaty prostujące, odżywiające ( w tym specjalna koloryzacja jeśli ktoś sobie życzy) podcinanie włosów jeśli jest konieczność i oczywiście kosmetyki- szampon i odzywka. Wszystko w cenie. Marcin opowiedział mi jak mam teraz postępować z włosami. Prawdą jest, że nie można z nimi robić praktycznie nic, a najlepiej nawet ich nie dotykać, bo mogą pojawić się niepotrzebne fale, a raczej załamania. Nie myślałam jeszcze jak przetrwam noc, ale to nie ważne, na prawe wolę nie wyspać się przez 3 dni niż znów męczyć się z prostownicą :P Podsumowując- rezultat końcowy- na prawdę bardzo, bardzo zadowalający Polecam.
tyska_ jest offline Zgłoś do moderatora