Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-23, 06:19   #3134
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem, Yonce z tego wątku jest soft summer a dobrze znosi wyraźniejsze makijaże przez typ urody. Ja jestem BW a nie wygladam dobrze z mocno podkreślonymi oczami. W ogóle BW gorzej znoszą ciemne makijaże oczu. Megan Fox ma wielkie, kocie oczy a nigdy jej nie malują tak ciemno jak np. Milę Kunis o podobnym oku. Moim zdaniem kolory to kolory a akcenty to co innego i zależą od indywidualnych kwestii.
A niektóre pastele zimom pasują... w zasadzie w każdej palecie są jakieś jaśniejsze kolory.

Najłatwiej zimę od lata odróżnić porównując sobie czystą biel, taką biel-biel, aż niebieskawą a taką ciężko zdobyć

Natomiast jeśli chodzi o opisy typów z tej strony ubierajsięklasycznie wg mnie są mało wnikliwe a nawet mylące. Na tej stronie wyczytałam że BW ma jasną karnację i niebieskie oczy i na wstepie odrzuciłam ten typ.Bardzo dobre opisy typów sa na barwyurody.blogspot.com


Tak, dlatego ubieraj sie klasycznie moim zdaniem trzeba czytać z lekkim "brakiem zaufania". Ja wlasnie przez ten blog odrzucilam Soft Summer - Maria pisała ze Natalia Vodianova ma zbyt delikatna urodę na mocny makijaż, zwłaszcza na czerwona szminkę. Zalozylam ze wszystkie SSu tak wyglądają, a ja wyglądam kiepsko w jasnych szminkach - nawet tych polecanych dla mnie. Po prostu moj typ Kibbe ma na to wpływ - GretaKredka zauwazyla, ze czasami sprawiam wrażenie zimy, i ja tez na to zwróciłam uwagę. A soft summer jestem na 1000%

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
też mi się podoba, może w końcu przestanę chodzić ubrana od stóp do głów na czarno nie wyglądam źle w czerni, ale kupiłam ostatnio koronkową koszulkę w kolorze burgundowym i to był strzał w dziesiątkę będę teraz celowała w burgundy, oberżyny, śliwkę, pruski błękit też mi się bardzo podoba w ogóle te kolory są takie tajemnicze i zmysłowe


Pięknie to brzmi
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora