Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-07, 14:20   #3161
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

Zapomniałam powiedzieć, że w środę byłam u dentystki z synem bo ma 3 dziurki w ząbkach, w tym jedna duża była. Położył się na TŻ, który usiadł na fotelu i dał sobie zrobić borowanie tego najbardziej chorego. Pani prawie skończyła, płaczu wcale nie była, ale juz nie dał jej skończyć takiej małej czarnej kropeczki więc mu założyła taką plombę co się może trzymać miesiąc albo nawet do roku. Ważne, żeby zdążył o niej zapomnieć i dał następnym razem zrobić ząbki.

Byłam pełna podziwu jaki odważny jest.

Dostał 2 naklejki, kolorowankę i pastę. A, że pierwszą naklejkę dostał a pani obiecała mu więcej to po zrobieniu mówi do niej '' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział
ale dzielny chłopak! a ja to przeczytałam bez przecinka - dawaj nagrodę niunio i sobie myślę, że masz małego podrywacza

co do imion, mnie się podobają:
Madzia
Pola
Zuzia
Zosia
Karolinka
Malwina

ale w sumie to też miałam wielki problem jak dać na imię jak będzie dziewczynka, na szczęście jest chłopak
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora