Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-28, 14:27   #1697
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
A do mnie doszły dzisiaj szczęśliwie cienie Doe-Eyed Clinique. Szkoda tylko, że dwie poprzednie przesyłki utknęły w Bytomiu.
I Truskawka mi też nie odpisuje w sprawie cła. W zeszłym roku nie oddali mi dwa razy pieniędzy

O, przed chwilą sprawdziłam konto i oddali mi jednak cło mimo, że nie odpisywali. Cudnie
agool, jak Doe-Eyed?? podobaja Ci sie?? jaki daja efekt? mozna niby zrobic lekko przydymiony makijaz? maja drobinki czy sa metaliczne?? bo tak mysle nad nimi


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
teraz pojawiły się na Tru CK One Summer 2008 baaardzo letni zapach w sklepie 175 - na tru 101 ja się skusiłam
ja mam ten zapach ale edycje z zeszlego roku wiec pewnie inna\ moja jest swiezutka, cytrusowa, cudowna na upaly

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jestem w szoku...
Wysłałam dzis maila do Tru w sprawie różu Chanel Joues Contraste Orchid Rose, ponieważ przysłali mi ośmioletni. Poprosiłam, żeby odesłali mi nowy, ale świeży, podkreśliłam, że nie chcę otrzymać z identycznym kodem i jeśli nie mają innych to bardzo proszę o zwrot pieniędzy. Dodałam tez, że nie odeślę im tego starocia, ze względu na koszty przesyłki.
Odpowiedzieli po niecałej godzinie- że bardzo mnie za to przepraszają i w ciągu 2 tygodni zwrócą mi pieniądze na konto . A stary róż mam sobie zatrzymać
Jestem pozytywnie zaskoczona
wow!!! rzeczywiscie milo z ich strony
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora