Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - złamana kostka boczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-04, 13:58   #6
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: złamana kostka boczna

Cytat:
Napisane przez karolinka8900 Pokaż wiadomość
nie nie kazał mi napić powiedział tylko ze mam pod zadnym pozorem nie stawać na gips i moge tylko o kulach chodzić a jest to bardzo meczace i mam juz tego bardzo dosyć nawet z domu przez ta noge nie moge wyjsc a jak wyszłam to potem ledwo weszłam na 4 pietro. a Ty możesz stawać na gips??
Doskonale Cię rozumiem, ja jestem uziemiona od listopada już I też tylko w domu siedzę, ewentualnie jadę do lekarza samochodem, więc już jest odmiana ( oczywiście ktoś mnie wozi). I tak ostatnio pozwoliłam sobie na spacery po dworzu, bo nareszcie śnieg stopniał- wcześniej kule mi się ślizgały strasznie.
Ja nie mam gipsu, tzn. miałam ale bardzo krótko, dosłownie parę dni w szpitalu kiedy czekałam na operację ( mnie trzeba było składać nogę operacyjnie), później nosiłam ortezę- fajna rzecz, bo lekka Przed drugą operacją znowu gips na krótko no i po znowu orteza. Także ja nie męczyłam się długo z gipsem, ale wystarczyło mi parę dni i już go znienawidziłam ( ja miałam na całej nodze).
Wiesz, skoro lekarz mówi, żeby nie stawać na gips to lepiej go słuchać. Mnie też kazali odciążać chorą nogę, ale jednocześnie kazali na leżąco napinać mięśnie uda ( dokładnie ten czworogłowy), bo po pierwsze łapały mnie skurcze, a po drugie takie napinanie wymusza pracę mięśni. Ale to wtedy kiedy lekarz karze, absolutnie się mną nie sugeruj, ja spytałam tylko z ciekawości.
__________________


Edytowane przez nebya
Czas edycji: 2010-03-04 o 14:02
nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując