Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 15:07   #1242
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez sniegusia Pokaż wiadomość
Trudno jest mi obiektywnie ocenić w których kolorach wyglądam dobrze ... robiłam przymiarki , ale czasem mam tez problem z określeniem odcienia koloru ... Zupełnie sie na tym nie znam , mimo przejrzenia masy blogów, wątków , stron na ten temat ....
Rozumiem Cię, musisz dać sobie czas
Spróbuj może to co łatwiejsze.. np. śnieżna biel vs kremowa vs szarawa. Czarny vs ciemnoszary.
Pomarańczowy vs. chłodny niebieski (niebieski granat np)

Pastele vs intensywne kolory
Ciepłe vs zimne kolory

Nie chcę Ci mącić i absolutnie nie traktuj tego jako "identyfikację" typu, ale mysi odcień włosów, pasujące chłodne pastele i raczej kremowe biele niż intensywne mogą sugerować jakieś lato... może od tego zacznij? W sensie od mierzenia kolorów z tych palet i zestawiaj je z czymś dokładnie odwrotnym czyli np. intensywnymi ciepłymi kolorami typu jakaś wiosna albo jesień. Jeśli wyraźnie wyjdzie Ci, że lepiej kolory zgaszone, chłodne to wówczas możesz porównywać palety letnie. Jeśli wyjdą Ci czyste - zainteresuj się zimą. Jeśli wyjdą Ci jednak ciepłe - może być jesień i wiosna
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora