Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 12:42   #1276
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Znów przychodzę z pytaniem Czy używała któraś z Was te kredki do ust z firmy Inglot?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ek-do-ust.html

Dopiero teraz dostrzegłam je na KWC i widzę, że mają bardzo zachęcające opinie Kupiłabym nawet jedną " w ciemno", ale jednak wolę zapytać najpierw Was, no bo przecież znacie się na rzeczy, prawda?

Ciągle szukam do ust "czegoś" (nie wiem, czy ma to być pomadka, kredka do ust czy lip stain), co zapewni mi mój kolor ust, ale bardziej wyraźny i ładniejszy, co będzie nawilżało, co będzie schodziło z ust w estetyczny sposób, co będzie można nałożyć bez konieczności patrzenia w lusterko, co będzie dosyć wydajne i nie zrujnuje mojego portfela. Znacie coś takiego? Pomyślałam o tej kredce z Inglota, o pisaku z Catrice (też ma dosyć dobre opinie na KWC) i biorę również pod uwagę lip stain również z Catrice. Doradzicie coś?
Mam nawet dwie kredki inglotowskie i szczerze ich nie polecam. A mianowicie z tego powodu, że strasznie mi wysuszają usta. Jak nałożyłam, to po kilku minutach tak mnie usta szczypały, że musiałam ją szybciutki zmyć i poratować się balsamem. Może trzeba ją nakładać na coś nawilżającego? No nie wiem, mi nie przypadła do gustu. Poza tym trzeba uważać na nie w torebce, ponieważ zatyczka w ogóle się nie trzyma kredki i spada z niej nieustannie. Bardzo wkurzające.
Co do flamastra catrice - też zakupiłam to cudo. Użyłam z raz i leży gdzieś w kącie. Również mnie wysusza. Mnie to chyba wszystko wysusza.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując