Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-09, 22:21   #1742
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
matall a kot jeszcze w domu ?
wiesz przecież, że nie musi nic wyjść z tych testów ...
z krwi będzie miał robione ?
Nie, kot od wtorku jest u nowych właścicieli, zadomowił się już tam Tęsknimy, ale ja się czuję TYSIĄC razy lepiej, mimo że mamy nadal mnóstwo sierści, bo sprzątanie zajmie sporo czasu.

Więc coś innego Edzika musi też uczulać, chociaż nie wykluczam, że kot też. Ale nie umiem połączyć tego z niczym Nie ma żadnego schematu, Eda je to samo, a ostatnie dni są masakryczne.

Niestety wiem, że w testach może nic nie wyjść, bo on jeszcze malutki. Ale mam nadzieję, że znajdziemy winowajcę!
Poza tym na pewno idziemy do gastrologa, żeby stwierdził, czy to nie jakaś choroba brzucha (bóle) i alergologa, żeby zobaczył te plamy.
Tylko nie wiem, ile przyjdzie nam czekać

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
bzyczko ja też mam coś takiego odnośnie mleczaków(foto)
Czy to znaczy, że nasze dzieci mogą nie spać (tak, jak Eda teraz przez zęby) przez najbliższe półtora roku??


Odechciewa mi się w takich momentach drugiego dzidziola A jakby mi miała dwójka nie spać, to chyba bym nie wyrobiła...
Dziewczyny, co mają starsze dzieci... Te kolejne zęby też tak ciężko wychodzą??



Idę spać, bo jutro pierwszy dzień w Klubie malucha
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując