Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 15:23   #747
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś olejku eterycznego, żeby poprawić zapach tego żelu bo mi się znudził już troszkę. Tylko nie wiem na który się zdecydować bo nie chcę, żeby te zapachy się "gryzły" i nie wyszła z tego śmierdząca mieszanka.
O! I żeby jeszcze pasował do zapachu oliwki Hipp, którą dodaję do tego żelu.
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?
Pisałam kilka postów wyżej, że ja wymieszałam płyn babydream z nagietkiem z oliwką Hippa i olejkami pomarańczowym i Ylan-Ylang. Jest super i zaskoczyło mnie jak ładnie się zemulgował. Zestawienie pomarańczy z ylangiem wynalazłam gdzieś na wątku olejkowym. Ale będę wkrótce testowac jakieś inne zestawienie zapachowe, żeby mi się tamto nie znudziło.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z Rossmanna
skończyłam dziś tylko na szamponie Babydream (to z tych naszych popularnych kosmetyków tutaj) i chusteczkami Velvet, płynem do zmywania oczu Ziaji i ściereczka z mikrofibry do ścierania laptopów, tv itp (w promocji za 2,99 zł )
Widziałam wystawione filtry Sun Ozon i zastanawiam się nad czymś - które są fotostabilne (jeśli w ogóle są jakieś z Sun Ozon, a nie z Babydream'a)? Moja mama szuka SPF30 takiego uniwersalnego - i do ciała i do twarzy (jej raczej nie zapycha nic), ale oczywiście chce kupić pierwszy lepszy, nieważne czy fotostabilny :| wybiłam jej to z głowy i obiecałam, że kupię jakiś. no i właśnie widziałam Ozonke SPF30 i SPF50 dla dzieci. wiecie może, czy one fotostabilne są?
W zeszyłym roku Sun Ozon wszystkie chyba były stabilne, w tym roku nie zerkałam na składy czy się coś zmieniło i nie widziałam na filtrowym żadnych newsów. A w Krakowie byłaś w R.? w którym? bo ostatnio do którego nie wejdę, to w ogóle nie ma filtrów jeszcze żadnych:/
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując