Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 12:32   #9
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
no ja byłam grubasem przed ciążą i podejrzewam, że będę grubasem też w trakcie o zgrozo! przytyłam 15 kg po rzuceniu palenia pół roku temu właśnie dla dziecka, bo planowałam ciążę. teraz ważę 80 kg, czyli po ciąży 100 kg! naprawdę nie wiem, co robić. mi pomagają tylko ćwiczenia, rok temu byłam fit i ważyłam 65 kg regularnie ćwicząc, teraz obawiam sie masakry, a najbardziej zwisającego po ciąży brzucha z rozstępami, widziałam takie coś i wygląda okropnie.

Witaj


To i Ja sie wypowiem jestem już po jednej ciązy i niestety wyglądałm jak WIELORYB przytyłam 20 kg rozeszło sie po Mnie całej, przed zajściem ważyłam 65 a w 9 miesiacu 85 .
zrzuciłam wszystko w półtora roku, ale co prawda na początku mi nie zależało bo siedziałam w domu i zajmowałam sie małą. Potem juz mi wjechano na ambicje i poszło wszystko, bez trudu. No ale jest jale jakby nie było po tych 20kg został obwisły brzuch i wszędzie rozstępy dosł ownie brzuch,nogi ,kolana , biust. No tego juz sie nie da zlikwidować także już sie przyzwyczaiłam bo mam już to ponad 3 lata jak sie zaczeły robić. Teraz jestem w prawie 12 tygodniu i narazie +1 kg staram sie patrzec na to co jem oraz duzo ruchu noi mam zamiar ćwiczyć w II trymestrze.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500

Edytowane przez Myszeczka86
Czas edycji: 2010-06-19 o 13:24
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując