Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 10:39   #2248
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Myślałam, ale ogłoszeń nie widzę jak już to Wrocław,Katowice. może trzeba osobiście chodzić.

Staram się za bardzo nie martwić, pracy szukam od połowy czerwca, ale łapię powoli dała. Wszędzie tylko korpo i języki.



Z wiekiem człowiek ma jednak trochę inne oczekiwania i wymagania co do pracy.

Mnie też bardzo ciężko idzie szukanie choć mieszkam aktualnie w dość sporym mieście i wydawałoby się, że praca dosłownie leży na ulicy. Na początku wszyscy mnie zapewniali, że znajdę pracę raz dwa, ale u mnie się głównie rozbija o zarobki i brak odp. z branży, która mnie aktualnie interesuje.

Zastanawiam się już nawet nad powrotem do domu, jak do października nie znajdę nic sensownego, to chyba się poddam.

Widać, że ostro szukasz pracy, ale w tych branżach chyba trudno o stałą umowę - sprzątanie, fitness - to chyba głownie umowy cywilnoprawne, zlecenia, praca bardziej dorywcza. W hotelach i obsłudze klienta mogą znowu zwracać uwagę na wygląd, choć sama nie wiem nigdy nie pracowałam z klientem i wygląd drugiej osoby nie ma dla mnie ogromnego znaczenia. W większych miasta są głównie korporacje, do tego studenci i pracownicy z Ukrainy psują trochę rynek.
I jeszcze do tego angielski, którego ja nie mam. Chociaż ja zawsze składam do miejsc gdzie go nie wymagają, ale to też skutkuje tym, że mam mniej ofert pracy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora