Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium - a cera...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 13:52   #16
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Solarium - a cera...

hmm to skoro widze tu tyle negatywnych opinii na temat solarium.. to chyba rzeczywiscie z niego zrezygnuje... no a co myslicie o opalaniu 'naturalnym'? tzn. takim na sloncu? bo ja w lecie praktycznie zawsze wyjezdzam do cieplych krajow, no i byloby troche dziwne gdybym sie wtedy w ogole nie wystawiala.. zreszta jak tu sie nie wystawiac jak jest boska pogoda i sloneczko slicznie i mocno swieci owszem.. zabezpieczam sie filtrami, ale poniewaz raczej moja skora nie ulega tak latwo poparzeniom.. dlatego jak gdzies dalej jade (egipt, kuba itp..) to zwykle smaruje sie 15 (filtr) ale raczej nie wiecej... ehh no ale teraz, skoro juz lato sie skonczylo, to pewnie zaczne korzystac z kremow jakis brazujacych.. bo jednak z samoopalaczy boje sie korzystac.. bo nie mam wprawy i zawsze sobie wiecej szkody narobie niz pozytku... wiem ,ze ktoras z was juz tu napisala o takich kremach, ale jaki jest wg was najlepszy , a nie drogi , ktory nie ma negatywnego wplywu na cere (tj. nie zatyka porow np. ) z ktorego same korzystacie? pozdrawiam
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując