Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie na ognisty rudy, jakiej użyć farby? opinie i rady???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-04, 23:54   #5
arrivka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie na ognisty rudy, jakiej użyć farby? opinie i rady???

do Anabella43:
Super, dzięki za radę Tylko wiesz co, wydaje mi się że Ashley Simpson jest kojarzona z tym kolorem rudości nieco bardziej przygaszonym i ciemniejszym, a ja znalazłam zdjęcie na którym jest ten kolor taki mega ognisty i żywy i właśnie taki chce I nie boję się że mi się znudzi, na prawdę od paru miesięcy codziennie śni mi się ta ognista czerwień więc MUSZĘ taka mieć
A to amaretto to jakiej firmy? bo nie wiem jak to znaleźć :/
I skoro po paru myciach będzie takie jak na moim zdjęciu to kupuje to nawet jeszcze dziś i trzymam kciuki za naturalki. Nie myślałaś może żeby podpytać w sklepie fryzjerskim o jakiś specjalny szampon do wytrawienia koloru, może jest coś co pomoże Ci wypłukać ten rudy pigment ???

do Haylee:
Jeśli chodzi o henne to wiem że ona jest naturalna i podobno lepsza dla włosów ale też występuje w paru odcieniach rudości (więc znów nie wiem który wybrać) i właściwie u każdego wychodzi inaczej, a ja chcę mieć idealnie kolor jak ze zdjęcia


Dziewczyny, macie może jeszcze jakieś pomysły jak osiągnąć ten kolorek??? może kiedyś celowo lub przez przypadek udało wam się otrzymać coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (34,3 KB, 19 załadowań)
arrivka jest offline Zgłoś do moderatora