Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapalenie przydatków i brak miesiączki- pomocy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-19, 10:52   #1
ViOLcIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 104
Unhappy

Zapalenie przydatków i brak miesiączki- pomocy :(


Od kilku dni mam bóle w podbrzuszu, promieniują już na lewą stronę krzyża, ból podczas opróżniania,białe i obfite upławy, ogólne złe samopoczucie jakbym miała się za chwilę rozpaść i jest mi strasznie słabo... a na dodatek mam 37 dzień cyklu, okres powinien być tydzien temu... czy jest możliwe że miesiączka nie pojawiła się dlatego że mam zapalenie jajników? jeszcze nigdy okres mi się nie spoźniał aż tyle dni....dodam że współżyję z chłopakiem, przez cały okres płodny stosowaliśmy prezerwatywy,jedynie w mój 28 dzień cyklu pozwoliliśmy sobioe na stosunek bez zabezpieczenia. od kilku lat stosuję kalendarzyk i nigdy nie miałam żadnego problemu... (wiem, że mogę usłyszec słowa że jestem nieodpowiedzialna, ale to moja indywidualna sprawa, a chłopak z którym współżyję jest osobą z którą chcę spędzić resztę życia). i w zwiążku z tym pytanie..... czy możliwe jest abym była w ciąży? zadnych innych objawów u siebie nie zaobserowałam, typu ból piersi.... bo na mdłości to jeszcze za wcześnie.... bardzo proszę o szybką odp!!!
__________________
Coś, co od początku jest wadliwe, nie może zostać uzdrowione przez sam upływ czasu...




ViOLcIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując