Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 14:04   #1701
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32776643]
Ryby jadam rzadko. Lubie makrele w oleju i wedzona i szprotki w oleju. Jadam rybe max. raz na trzy miesiace.
No mniej wiecej.
Lubie mieso smazone badz pieczone. Gotowanego miesa nie znosze (chyba, ze to kielbaski).

Moj przykladowy jadlospis:
1. sniadanie - frankfurterki i bulka z maslem,
2. bruch/lunch - ciastka/chipsy,
3. obiad - makaron z miesem,
4. podwieczorek - ciastka/chipsy (jesli jestem na zakupach to frytki z Mc'a),
5. kolacja - bulka z wedlina,
6. pokolacja - ciastka/czekolada.

Do picia herbata (tylko i wylacznie Earl Grey), cola, czasami sok.[/QUOTE]

James, bylas moze gdzies na wycieczce na poludniu Europy? Tam to bys chyba po pierwszym dniu zalamala, bo warzywa non stop: cukinie, baklazany, papryki, duszone ryby, pieczone ryby, smazone ryby, a poza tym ryby, masa skorupiakow i innych glonoplazow, a wsio podlane oliwa i ziolkami, a przede wszystkim doprawione czosneczkiem hi hi. Wieprzka wiele czlowiek nie skosztuje. A deserki to takie owoce z delikatnym twarozkiem, wszelkie leguminy i puddingi tez z owocami . Moze na lodach bys przezyla, bo tez tego duzo. Lubisz lody?
Nie mnie oceniac Twoj jadlospis, bo sama kiedys mialam taka faze miesno-bulczana, ale mi sie gust zmienil, gdy zaczelam sama gotowac. A ta cola to za mna wciaz chodzi, a ja sie bronie przed nia rencamy i nogamy, bo nie potrafie powiedziec stop, jak tylko zaczne od jednego lyka.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora