Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 22:26   #4391
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kilka próbek naturalsów, ale nie pamietam jakie dokładnie, bo nie przypadły mi do gustu, więc wyrzuciłam z pamięci.
Jak do tej pory używam JMO - pierwiosnka, ale szampon jest dosyc drogi, nawet w promocji i nie starcza na zbyt długo.
Pewnie się nie znam, wydawało mi się, że te, które powodują odbijanie się włosów od nasady to właśnie oczyszcajęce
Ja mam chyba inne włosy, niż większość z Was. Mi zależy, by troche je obciążyć.
Oleje stosuję i mi służą

Jak bedę próbować czegoś nowego to zwrócę teraz większą uwagę na firmę i w razie czego dma znać.
Możesz przybić piątkę, ja też swoje włosy dociążam, bo mam ich dużo ale są delikatne i potrafią fruwać i odstawać. Stosuję szampony i maski do włosów suchych i zniszczonych. Nie używam odżywek, tylko maski i tylko omo, raz na jakiś czas płukanka z octu jabłkowego, olejowanie średnio raz w tygodniu na noc a po wysuszeniu włosów lub na jeszcze mokre zawsze 2 kropelki oleju lub sprayu NS Żywe witaminy, aż 10 psiknięć, bo jest nic nie warta a zużyć trzeba
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zamówiłam właśnie to serum z olejkiem geraniowym i w składnikach mam przygotowany olejek geraniowy w skwalanie, więc nie widać ile dokładnie go jest. Tak samo jest w przypadku pianki, jest już zmieszany z glukozydem. Pewnie jakbyś napisała maila to byś się dowiedziała jakie jest jego stężenie, jest bardzo dobry kontakt ze sklepem
e to lipka, myślałam, że mi zostaje kilka kropelek do innych celów W ogóle znalazłam na stronie dr Beta, że olejku geraniowego nie można stosować przy pigułkach antykoncepcyjnych.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora