Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-23, 19:19   #4395
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Niestety też to zauważyłam. Dają też coraz gorsze materiały. Niedługo to chyba będą szyć z samego poliestru Uwielbiałam ubrania abercrombie, bo były z mięciutkiej i super bawełny. A teraz prawie każda rzecz ma poliester, a t-shirt który założyłam dwa raz, po praniu się zmechacił będę pisać do nich reklamacje, bo to przecięcie już jest
Ja już przez to wolę kupić poliester niż bawełnę, po ostatnio wszystkie bawełniane koszulki po jednym praniu wyglądają jakby miały się rospasc zaraz
Dzianinowe sukienki skulkowane od torebki, jedyna rzecz na którą nie narzekam to spodnie, w reszcie kategorii trafiam tylko na badziew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ten szanelek nowy Ale co ma wisiec nie utonie Moze małz mi dołozy do sprzedanych kulek kase

No z pol roku masz chyba zeby kupic Ari Chyba tyle sa te lilitowane VG na stronie.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Nawet nie chodzi o poliester, ale fatalne wykonczenie sciegów, niedorobienie, niedoszycie, rozne wielkosci tej samej rzeczy w obrebie rozmiarów, dziadoskie tkaniny - takei jednosezonówki, no jednym słowem szjas wielki I tak wszędzie

Z wszystkiego powoli robi się jedno wielkie Reserved - czytaj już w sklepie połowa rzeczy wygląda jak noszona przez rok cały czas.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jeszcze troche, wszystko opanuje i bede Was zapraszac!



Pod koscia No to pieknie masz nawodniona skore
Dzięki Tobie w końcu będzie jakaś kompetentna osoba w Sephorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora