Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-05, 11:42   #3521
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Zauważyłam ostatnio, co niestety mnie przeraża, że staję się mistrzynią czytania po łebkach. Czytam o wypełnianiu zmarszczek później o zamykaniu naczyniek, następnie o tym że w tym i w tym wieku jeszcze się nic nie zrobiło a na sam koniec trafiam na to:

I myślę no w sumie zamiast robić zmarchy zrobić sobie kanapki ciekawy pomysł. Miszczu

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja tam takim testom nie wierzę. Z założenia chcą jakąś idee udowodnić. Zawsze w takich testach tańsze wygrywa. Czy to sok, czy kawa. Ja tam kawę tanią nawet w dobrej kawiarnii wyczuję. Ostatnio bosacka dżemy dała grupie ludzi do testowania. Wygrał najtańszy, z najbardziej badziewnym składem[emoji57] Domowy był ostatni
Jako socjolog powiem, że czasem jest jakaś intencja i to, jak jest skonstruowany test może rzutować na wynik. Tu wyglądało to raczej obiektywnie - kobiety dostały nieoznakowane pojemniczki z kremami z różnych półek i po dłuższym testowaniu wybrały ów lidlowy .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora