Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-24, 20:48   #547
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem z doborem koloru podkładu Estee Lauder DW / DW Light.

Mam dość jasną cerę, naczynkową, z czerwonymi plackami na policzkach - na codzień używam Revlon Colorstay 180. Ze względu na opinie o zapychaniu chciałam przenieść się na DW. Ponoć kolorystycznie do CS 180 podobny jest DW 2N1 Desert Beige. No więc zdobyłam próbki. Czytałam opinie o 1W1 Bone, że jest jasny, ale żółty. Potrzebuję czegoś w kierunku beżu/żółtego, ale nie wiedziałam, że Bone będzie aż tak żółty

Chcę kupić pełnowymiarową butelkę, ale nie mogę się zdecydować. Testowałam wszystkie, ale nie mogę testować za dużo, bo mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę i po kilku testach pod rząd skóra mnie piecze i przez kilka dni jest zaczerwieniona i "zdarta". Nie umiem podjąć decyzji.

Mam w domu złe światło, a na dworze nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie się w lusterku. W Douglasie jedna pani mówiła, że byłby dla mnie dobry Light 1.0 lub 0.5, ale w 0.5 wyglądam trupio, a 1.0 jest różowy. Także wybierają dla mnie za jasne podkłady, które nie kryją moich czerwonych policzków i mnie wybielają.

DW 2N1 Desert Beige - wydaje się być ok, nawet delikatnie za ciemny ale może to tylko światło.
DW 1W1 Bone - myślę, że w porządku, ale zbyt żółty. Myślałam, że jest jaśniejszy od 2N1, ale pani w Douglasie powiedziała, że jest ciemniejszy i sama już nie wiem? Ogólnie najbardziej się skłaniam do Bone, ale boję się tej żółci.
DW Light 2.0 - ten wydaje się być ok - mam wrażenie, że mocniej kryje od zwykłych DW, ale znowu może mi się wydaje.

Problem jest taki, że moja twarz raz jest bardziej czerwona, raz mniej i dlatego ciężko mi stwierdzić czy podkład gorzej kryje czy akurat mam bardziej czerwoną twarz, która "przebija".

Czy 1W1 Bone jest ciemniejszy od 2N1 Desert Beige? (byłam pewna, że nie, ale już sama nie wiem)
Czy lepszy jest klasyczny DW czy DW Light?

Potrzebuję podkładu kryjącego czerwone policzki, naczynka, do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej), raczej cera ładna, gładka (rzadkie wypryski, jedyny mankament to naczynka i nierównomierny koloryt). Cera mieszana, ogólnie sucha, ale nos bardzo się przetłuszcza (tylko nos).

Proszę o pomoc Może ktoś z Was testował te trzy kolory lub miał podobny problem z wyborem.
hej ja też na co dzień używam Revlona 180 a od święta a ostatnio nawet częściej DW 2N1 - jest wg mnie kolorystycznie prawie identyczny ze 180 ,o dziwo dla mnie 1W1 faktycznie był trochę za ciemny
DW czy DW Light na to nie odpowiem bo nie maiłam Light
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora