Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 22:45   #898
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Ja sie juz poł roku zbieram. Kilka stronek chyba wczesniej jest tez dermaroller, ma pozłacane 25 karatow igły , zapomniałam nazwy a nie chce mi sie szukać (wybacz). Ten najlepszy z najlepszych bo nie dosc ze budowa igieł, ma 192, to jeszcze na pol roku. 0,5 do wszystkiego, tylko nie pod oczy... chociaż sugeruja ze na twarz 0,25, ale moze słabo dociskaj to bedzie 0,5 dobry tez. Pod oczy to stępel z igiłkami

Na buzie pod rolkę to pełno tego jest. Gorzej z cellulitem i rozstępami
W sklepach z polproduktami naturalis i beautyever masz gotowe pod rolkę albo na naturalis są receptury z połproduktow , jakie mozesz sama wykonać. Trzeba zapyatć włscicielkę to Ci dokładnie wyjaśni, jesli oczywiscie do tej pory nie robiłaś własnych mikstur
Dziękuję, Kochana.
Bardzo pomocna jesteś.
Wątek sobie zasubskrybowałam i w wolnym czasie poczytam co nieco.
Do wakacji już się na coś zdecyduję. Na razie chodzi mi po głowie model medik8 titanium - on ma pozłacane igły i starcza podobno na pół roku - nie wiem czy na jak długo starcza, to zależy też od długości igieł, ale chyba tak - skoro jednych się używa co dziennie (krótsze igiełki) a innych raz na tydzień to na chłopski rozum biorąc te częściej używane szybciej się stępią.

Z mikstur jestem noga. Robiłam tylko z BU kwas hialuronowy i mleczko do włosów, ale to gotowe zestawy.

Poczytam was, pokopię w temacie, popytam na tych stronkach co radziłaś i jak zacznę działać dam znać. Mam nadzieję, że coś to da i ruszy w dobrym kierunku, bo wydatek niemały.
Ta firma co sprzedaje medik8 też ma gotowe specyfiki, ale potwornie drogie.

Jeśli ktoś używał, niech da znać czy warto.
Chociaż ampułka za 18 zł na jeden raz, to po 10-15 razach mało też nie wyjdzie.
Oby się inwestycja zwróciła. Muszę do wakacji trochę odłożyć.
__________________
wszystkowątek

Edytowane przez protka
Czas edycji: 2013-06-03 o 22:47
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując