Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-17, 23:44   #4474
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Hmmmm, a czy to nie jest przypadkiem klon dziewczęcia (chyba...). które w podobny sposób rozliczało wydatki na kosmetyki dziewczyn na forum moje makijaże - zbiory makijażowe? Podobne, lekko absurdalne i mocno nietaktowne argumenty . A jak ktos chce mieć kosmetyki dobrej jakości - uzbiera na nie i z kieszonkowego. W
MAM OCHOTĘ POWIEDZIEC CI KILKA DOSADNYCH SŁÓW...
W klonowanie to mogą się bawić osoby z manią prześladowczą, a uwierz że ja do nich nie należę. Ale należę do osób, które trzymają się swojego i które lubią powiedzieć coś czasami dobitnie. Tobie też powiem dobitnie: spłyń ze mnie!
NAPRAWDĘ STARAŁAM SIĘ NAPISAĆ TO W MIARĘ MIŁY SPOSÓB, ALE BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA DZIAŁAJĄ NA KAŻDEGO JAK PŁACHTA NA BYKA.

THE END


Sądziłam, że temat "sporu" był zakończony, ale widzę, że niektórzy są strasznie upierdliwi i próbują coś znaleźć na mnie. Musze was rozczarować, bo nie znajdziecie!!!
Zgłoś moją osobę moderatorom, niech posprawdzają, a Ty lepiej nie baw się w detektywa, ok?

_________________________ _________________________ _________________

Co do 168... Odpowiednik.... hmmmm inglot tak sobie, ale za to 109 MACa. Niesamowity do konturowania, a róż nakłada się nim także cudownie. Dość mały i zbity, trzeba trochę nim pracować, ale efekt warty każdej pracy. Pozatym służy od razu do dwóch celów A zapewne do innych też byłby dobry.

Nie mogę doczekać się nowych kolekcji. Dlatego teraz kupię jeszcze 30 cieni i później będę przez kilka miesięcy zbierała tylko LE, bo zegrają się one mniej więcej tak samo w czasie. Liczę na zastrzyk gotówki i wiem, że czeka mnie więcej pracy skoro będę miała więcej wydatków :/

Wiem na pewno, że chcę:
Pearlmatte Eyeshadow i Pearlmatte Face Powder (Lillyland)


Spring Forecast... ojojjjjjjjjjjj... sądzę, że może być zakupiona większość, bo aż za bardzo mi się podoba. Aż się boję, bo tak policzyłam średnio koszta i mam nadzieję, że trafi jak najpóźniej (modlę się wręcz o jakiś poślizg w czasie, bo ma być w marcu, a to stanowczo za mało czasu).




Greasepaint Sticki z ART SUPPLIES...


Too Fabulous... róże


Jak ja nie lubię wiedzieć do przodu że będę spłukana przez pewien okres czasu...

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-01-17 o 23:50
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora