Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak rozpocząć maila?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-17, 06:36   #99
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak rozpocząć maila?

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Ciężko mi się do tego odnieść, bo z rejonami nizin społecznych to mocno nie trafiłaś.
Ale to zastanawiające swoją drogą, dowiedziałam się od Was, że nieuprzejmie jest nie odpowiadać na maila skierowanego jednocześnie do 15 adresatów, ale już wysłanie takiego maila jest ok. Ponadto mam zakichany obowiązek odpowiadać na każdego maila.

Z mojej strony EOT, nie zrozumiemy się, a ja nie muszę się tłumaczyć.
Ale bez sensu kierujesz teraz dyskusję na zupełnie inne tory.
Maila kasujesz, bo jest tam 'witam'. O 15 adresatach zaczęłaś dodawać dopiero, jak się ukazało, że kasowanie za samo 'witam' to buractwo. Bez sensu się wybielasz. Albo przyznaj się do błędu, albo trwaj przy swoim. Czytać każdy umie:

Cytat:
Osobiście tak zaczynające się maile od potencjalnych klientów wywalam do spamu, nie chcę mieć do czynienia z niekulturalnymi ludźmi, bo doświadczenie uczy, że współpraca z nimi jest problematyczna, a cenię sobie swój spokój. Zarabiam na innych, moje prawo.
Poza tym kipi z Ciebie poczucie wyższości nad innymi. Obawiam się, że nawet ten buracki sprzedawca majtek, co do stóp ci nie dorasta, nie użyłby sformułowania 'zarabiam na innych'. Traktujesz swoich klientów jak śmieci, z których wyciska się kasę. Aż strach pomyśleć, że można na kogoś takiego niechcący trafić.
I czy w mailu będzie 1, czy 15 adresatów - nie sądzę, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie i jakikolwiek wpływ na to, jak traktujesz klienta.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2016-01-17 o 06:39
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując