Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-03, 16:03   #3563
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Vril bardzo Ci dziękuję za opinię
Mówisz, ze mam ładną cerę... a ja nie znoszę swoich niedoskonałości. Do tej pory zawsze je kryłam ciężkimi podkładami i dlatego teraz pomyślałam, ze aby aż tak nie obciążać cery to przejdę na minerałki. Buźka na pewno odpocznie.
Możesz masz rację, ze nie powinnam się kryć... może wezmę na próbę kilka różnych formuł i sama zobaczę która będzie najlepsza. Lecz nie ukrywam, ze cały czas liczę aby dziewczyny się wypowiedziały i mi coś zasugerowały

Oglądałam pędzle na all i na polskiej stronie EDM. Różnica cen jest kolosalna Lecz martwi mnie, ze na all nie ma wszystkich pędzli które chciałam kupić. Św. Mikołaj był dość hojny więc pomyślałam, ze prezent od niego przeznaczę na pędzle. Póki tą kasę mam bo jak znam życie to zaraz ja roztrwonię... Lecz sprzedawca, który ma ich w swojej ofercie najwięcej odpisał mi, że pozostałych mieć nie przewiduje (brakuje mi u niego Foundation Brush, Oval Concealer Brush i Angled Brow&Liner Brush) Z kolei mogłabym kupić te pędzle w zestawach ze strony EDM i byłoby taniej... Choroba mam teraz dylemat...
Tak czy inaczej czekam na opinie dziewczyn
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora