Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża z żonatym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-17, 19:06   #120
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ciąża z żonatym

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Wysokość alimentów ustala sąd biorąc pod uwagę kondycję jednej i drugiej strony, niekoniecznie musi to być 500zł.

Są też na świecie rodzice zwyrodnialcy, którzy pomagają swoim dzieciom dobrowolnie i bezinteresownie nawet grubo po zakończeniu nauki, czy chodzi o leczenie, pomoc w wychowaniu wnuków, czy podniesienie biustu po ciąży. Nawet bym się pokusiła o stwierdzenie, że nie jest ich tak mało, chociaż tutaj normą było nazwane wydzielanie i rzucanie kasą jak chrupkiem za dobre sprawowanie czy wręcz zostawienie dziecka bez środków do życia. Pomysł, że rodzice mogliby jej pomóc i nie bóldupić oraz nie zaglądać jej pod kołdrę, nie jest znów aż tak szalony, powiedziałabym, że oceniam szanse na pół na pół. Znam wielu rodziców, którzy bez marudzenia i oceniania pomogli swoim dzieciom w trudnej sytuacji.

Bez tego wsparcia będzie, oczywiście, trudniej, ale to nie znaczy, że sytuacja jest totalnie beznadziejna. Ważne jest, by w sytuacji najgorszej, gdy rodzice zachowają sie tak, jak kochające matki z forum i zaczną komentować jej seksualne wyboru i grozić wywaleniem z domu, autorka była świadoma swoich praw, nawet, jeśli nie będzie w danym momencie w stanie ich egzekwować. A sugerując, że ich nie ma, pogarszacie jej sytuację, zamiast jej pomóc.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------



Ona się uczy i jeszczenauki nie rzuciła. Będąc w ciąży również na uczelni ma pewne przywileje, które mają jej ułatwić zakończenie studiów.

Nie widzę nic konstruktywnego w Twoich komentarzach.


Za to twoje komentarze sa bardzo konstruktywne. 🤣 ty nawet nie wiesz kto co wcześniej napisał. Moze weź poczytaj.

Ja nic nie pisałam
O rodzicach autorki. Ba, nawet autorki nie skrytykowałam za seks z żonatym.

Tylko wkurza mnie, ze wciskasz tu swoje racje których nie masz.

NIE MUSI A MOZE. To jest wielka różnica. I każdy prawnik Ci to powie. A ty sie uczepiłas mnie bo mowie ci o prawie a nawet moich poglądów nie wyraziłam w tej sprawie 🤣🤣


Weź pigułkę
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując