Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-09, 13:46   #2081
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od razu zaznaczam, że włosów nigdy nie przedłużałam, zawsze miałam naturalne długie, niestety 1,5 roku temu popełniłam najgorszy błąd i ścięłam się baardzo króciutko. Obecnie mam włosy nawet niespełna do brody, taki a'la wycieniowany (nie jakoś mocno) bob. Z racji tego, że w przeciągu najbliższych 3 miesięcy biorę ślub, pomyślałam o włoskach clip-in. Nie chcę kupić jakiegoś dziadostwa z allegro, dlatego wzięłam pod uwagę włoski ze strony "doczepiane". Czy ktoś używał? Jak to będzie wyglądało i czy w ogóle jest możliwe założenie clip-ów na takie włosy? Dodam , że włosy mam bardzo gęste i myślałam o zakupie zestawu 50cm 150g kolor czarny, jednak nie wiem czy nie będą za długie (jestem bardzo niska i szczupła). Ktoś ma może zdjęcia takich włosków? Poradźcie bo 320zł piechota nie chodzi
Hej Kochana. Doczepiane poleca tutaj większość użytkowniczek- to dobre, naturalne, gęste włoski. Wydaje mi się jednak, że przy gęstych i tak krótkich włoskach 50 cm to zdecydowanie za długa opcja- tym bardziej, że Twoje są pocieniowane. Obawiam się, iż będą się odznaczać. Wszystko jednak zależy od tego jaką fryzurkę sobie wymyśliłaś na ślub.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując