Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-15, 13:14   #4262
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy, mój pierwszy raz z kolorami skończył się tragicznie - chciałam mieć kolorowe pazurki na dzisiejszą imprezę, a wyszła mi jedna wielka d*u*p*a

Źle dobrałam kolory? Niepotrzebnie dodałam niebieski na koniec? Pierwszy raz w życiu ciapałam gąbką, co mnie też podkusiło...

Pytanie brzmi:
Spróbować doczyścić te świńskie skórki czy szybko zmyć całość i zmalować na jednolity kolor?
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Tadam! Zmycie tego kolorowego cholerstwa to straszna robota, wklejam efekty Żółta colorama to sam szatan i zuoooo
Moje naturalki po masakrze zmywaczowej:
Nie wiem jak to się stało, że wcześniej przegapiłam taką tęczę

No faktycznie troche slabo kolory dobrałaś. Rzeczywiście fiolet na końcówkach byłby lepszy niż ten niebieski, ale nie wiem czy i tak dzielo by się obroniło

Za to nago Twoje pazurki są śliczne. Mają piękny, smukły kształt i dlugośc też bardzo fajna. Jedynie maluszek jest do delikatnego skrócenia, ale oprócz tego dla mnie perfect

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no tak ma być, chłop przy garach a Zła przy paznokciach a ja już myślałam,że to twój kochanek
Tak właśnie jest
Nieee, kochanek jest teraz na mieście. Szuka prezentu godnego mnie
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora