Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-29, 12:00   #18
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, na co to komu? Jak już zauważyła Anethka, skoro ktoś jest na niewidocznym, to najwyraźniej nie chce rozmawiać...
Ja sama od kilku lat siedzę na niewidocznym, dlatego tak drażni mnie takie szpiegowanie.
Z ust mi to wyjęłaś
A siedzę na niewidocznym dlatego, że jak "zrobię się dostępna" (jak do brzmi ) to od razu mam wiadomości od wielu osób i nie mogę się wyrobić z odpisywaniem, a tak, to przynajmniej zawsze odpiszę znajomym, ale wtedy, kiedy mam na to czas, bez zbędnego tłumaczenia się, że teraz nie mogę odpisać, bo Wizaż czytam

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Justa30_1990 Pokaż wiadomość
no niby zgodze sie ale czasem hm no chcialoby sie sprawdzic czy jakas osoba nie ukrywa sie przed nami bo widzi ze my jestesmy na gg no po prostu czasem by sie to po prostu przydalo, nie do uzytku codziennego ale czasem na pewno tak
Ale jak jakaś osoba chce się ukryć, to po co na siłę zmuszać ją do kontaktów, skoro sobie tego nie życzy?
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując