Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pasemka - platynowy blond :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-15, 22:10   #25
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: pasemka - platynowy blond :D

Cytat:
Napisane przez sunset217
Wcześniej stosowałam "Renegal" WELLI, ale niestety szampon nie spełnił moich oczekiwań. Ponadto był mało wydajny, a przy tym jego cena dość wysoka - około 20zł . Półtora roku temu zafundowałam sobie drastyczną zmianę koloru; zawsze byłam blondynką, a przefarbowałam się na brunetkę (nie zrobiłam "zabiegu" samodzielnie, ale skorzystałam z usług salonu fryzjerskiego - więc przyciemniono mi włosy w profesjonalny i staranny sposób, przed nałożeniem farby racząc mnie jakimś specyfikiem, którego zadaniem jest ponowne "wprowadzenie" pigmentów w rozjaśniane włosy). Niestety ten kolor, choć u innych osób mi się bardzo podoba, do mnie nie pasuje. Powrót do poprzedniego odcienia był żmudną drogą. Z wyżej wymienionych powodów nie mogłam poddać się dekoloryzacji, gdyż nie nałożono mi jedynie farby, a poza tym raz rozjaśnianych włosów (mimo, że potem zostały przyciemnione) nie powinno się poddawać temu zabiegowi, gdyż mogą się "spalić". Musiałam uzbroić się w cierpliwość. Przez pewien okres miałam także czekoladowe pasemka i ten szampon INDOLI nie wpłynął na nie niekorzystnie. Jedynie te, które miały żółtawy odcień nabrały platynkowego koloru. Wiele osób pytało mnie czy byłam niedawno u fryzjera, czy może robiłam płukankę
Kochana mam do Ciebie pytanko W sprawie mojej przyjaciółki. Ma naturalny odcien ciemny blond i farbuje na jasny niestety włoski przewaznie maja troche zółtawy odcien... Teraz ma łądny bo farbowała sie w sobote ale za jakis czas znow jej zżółknął jak zawsze.. Moje pytanie brzmi czy gdyby zastosowała ten szapmpon to włosy rozjasniły by sie jej do platyny czy nie?a moze tylko poszczegolnie pasemka?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując