Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-08, 10:54   #1621
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Przeglądałam właśnie stare zdjęcia, takie które zostały zrobione z kilka lat temu. To co zobaczyłam sprawiło, że zatkało mnie i prawie krzyknęłam jednocześnie Aż zrobiłam zdjęcie porównawcze, bo to co miałam kilka lat temu to to chyba nie były paznokcie. Masakra masakrę poganiała, serio. A kciuka na zdjęciu z teraz nie ma, bo.. Przechodzi rekonwalescencję

jusia_dor, oprócz olejowania spróbuj nadać im jakiś kształt Aaa, miałam tyle na zajęciach o AZS a teraz pamiętam tylko, że wtedy trzeba stosować emolienty.. Wstyd D:
Boże powiedz jak Ty to zrobiłaś :-o
PRZEBOSKIE! W jaki sposób tak bardzo wydłużyłaś płytkę? Jestem w szoku, serio.
O moje pazury walcze nieco ponad miesiąc, lewy kciuk to piękny tunel i twarda płytka (a to ten paznokieć najbardziej chorował po hybrydzie i w sumie skazę nadal ma..), prawy kciuk przebywa juz chyba na jakiejś intensywnej terapii spiłowany do granic możliwości... Reszta pazurów taka se, raz lepiej raz gorzej.
Mam dwóch podejrzanych na sprawcę katastrofy posylwestrowej. Albo oddychający lakier z inglota albo zmywacz do paznokci. Wtedy malowalam właśnie tamtym lakierem i była istna katastrofa, ostatnio znów go użyłam i znowu widzę, że zaczynają się rozdwajac. :-( ale może to wina zmywacza? Podacie konkretną nazwę jakiegoś taniego i łatwo dostępnego?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa


Edytowane przez Soupir bordeaux
Czas edycji: 2016-03-08 o 10:58
Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując