Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-08, 11:21   #1622
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Boże powiedz jak Ty to zrobiłaś :-o
PRZEBOSKIE! W jaki sposób tak bardzo wydłużyłaś płytkę? Jestem w szoku, serio.
O moje pazury walcze nieco ponad miesiąc, lewy kciuk to piękny tunel i twarda płytka (a to ten paznokieć najbardziej chorował po hybrydzie i w sumie skazę nadal ma..), prawy kciuk przebywa juz chyba na jakiejś intensywnej terapii spiłowany do granic możliwości... Reszta pazurów taka se, raz lepiej raz gorzej.
Mam dwóch podejrzanych na sprawcę katastrofy posylwestrowej. Albo oddychający lakier z inglota albo zmywacz do paznokci. Wtedy malowalam właśnie tamtym lakierem i była istna katastrofa, ostatnio znów go użyłam i znowu widzę, że zaczynają się rozdwajac. :-( ale może to wina zmywacza? Podacie konkretną nazwę jakiegoś taniego i łatwo dostępnego?
A.. Sama się wydłużyła Cierpliwie czekałam. Szkoda że zaniedbałam moczenie w oliwie i soku z cytryny, naprawdę fajna sprawa. Aczkolwiek widzę, że popsułam trochę przyrost grzebaniem, za to powinna być jakaś kara, chłosta albo wiszenie za ręce pod sufitem. Jak w średniowieczu
Mam jeden oddychający z Inglota, taką miętę. I potwornie mi bąbluje, próbowałam na wszelkie sposoby uniknąć tych okropnych bąbelków i nic. Uparł się i już. Ze zmywaczy mogę Ci polecić taki z pompką firmy Loving Care (taki ma napis ), bez acetonu, z olejem kokosowym. I naprawdę ten olej czuć Jeśli masz u siebie sklep Netto, szukaj tam, raz na jakiś czas rzucają różne niedrogie perełki
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016

Edytowane przez xMayx
Czas edycji: 2016-03-08 o 11:23
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując