Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 11:08   #2930
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Umalowalam dzisiaj usta Salon Rouge i jest moc
Na oko poszedł pigment Modern Majesty na paint pocie Pink Stormy i przepięknie to wygląda, na niego odrobina bialego glitteru z niebieskim połyskiem,zalamanie ciemne fiolety i braz, liner Dark Majesty i bomba makijaż


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lepiej pokaż - opis opisem, ale zdjęcie będzie lepsze
O tak, wstaw koniecznie, bo ciekawie brzmi ten opis

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Róz Modest (boski jest), prasowane pigmenty niebieski, fiolet i brąz ten co Corii chwali, pigmenty w zestawach, 1 set blyszczyków (rózowe), oba zestawy Viva Glam, 2 zestawy do ust (nude i czerwony) i jeszcze 2 pomadki (sparks of romance i salon rouge).

Jutro zastanowie sie czy zostawie pomadki, bo musze obadac czy nie mam juz czegos podobnego. Ogólnie Salon Rouge mnie z kapci nie wyrwała chyba jednak. Zobaczymy jednak jutro

Opakowanie są piękne. Srocza natura mi sie chyba ujawniła jak je zobaczyłam

W nastepnym miesiącu ban na zakupy kosmetyczne W tym póki co nie, bo mam jeszcze pewne planyAle to juz nie macowe

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



Nawet gdyby była, to obecnie chyba żaden kod nie wchodzi na Maca Wszystko powyłączali

Ooo jakie olbrzymie zakupy Zazdroszczę




Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
cały czas jeszcze dumam nad tym zestawem
w ogóle w stanach ten zestaw kosztuje 39,5$ a u nas prawie 2 razy tyle
[/COLOR]
[/COLOR]

hyhyhy



prawda to jest absolutnie mój kolor
jutro testuję naocznie
i fajna alternatywa dla sypanych pigmentów bo jednak nie zawsze mam czas i chęci na takie zabawy



380 zł

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



świetne zakupy
Modest dla mnie na bank za jasny, myślałam nad tym drugim ale on chyba bardzo chłodny a ja jednak lepiej w cieplakach się czuję.
Brąz prasowany pigment dzisiaj dostałam i bardzo mi się podoba

No to mnie zdołowałaś Już bardziej by się opłacało płacić za wysyłkę i robić zakupy w Stanach...jakie to niesprawiedliwe. A co do kodu, to wydawało mi się, że jakiś działał? O kurczę, to byłoby nieciekawie.


Tak kusicie pisaniem o tym Modest, że dzisiaj go obmacam.
Choć już nie powinnam wchodzić do żadnego sklepu, początek miesiąca, a ja już zrobiłam zakupy jak za dwa Co prawda głównie w necie, bo tam się wyjątkowo łatwo wydaje kasę. I co mi po nie wchodzeniu do sklepów




Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wysłałam do nich zapytanie - ponoć tak, ale nie wiedzą jeszcze, kiedy.
O, dziękuję za informację. Zobaczymy

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Ale rozstrzelone te cytaty. Przepraszam, ale piszę z telefonu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora