Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 09:52   #3546
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie powinno być źle, mi bardzo rzadko się to zdarza, brak kremu do rąk, przeprowadzka, sprzątanie, rozpakowywanie gdzieś obciążyło pazurki... i poszły jeden za drugim


przeczytałam wódka i mleko
i siedzę o tak przed lapkiem:
Mam to samo Posypały mi się Noszę na króciutko, jak na mnie

Hahaha! Tak na dobry początek dnia
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4163160 0]To ja jeszcze kiedyś poszłam do łazienki zmywać paznokcie. Nasączyłam wacik i (zamyślona byłam) nie wiem czemu ale odruchowo stojąc przed lustrem ręka powędrowała do twarzy i ciach... dobrze, że od oczu nie zaczęłam zmywać mejakpu. Mówię Wam, ja się kiedyś zabiję i to całkiem nieświadomie.[/QUOTE]
Jak kiedyś o mały włos nie włożyłam sobie soczewek do zmywacza do paznokci, w sensie - do pudełeczka na soczewki wlałam zmywacz
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wczoraj z Małżem stawialiśmy szkielet dachu Od 14 do 20. Małż tak sie naskakał po drabinie że w nocy dostał masakrycznego skurczu nóg. Trzymało go chyba z 15 min. Pierwszy raz w zyciu widziałam żeby tak sie męczył. Dałam mu dubeltowa dawkę asparginu i przeszło na tyle żeby zasnąć.
Praca ciężka, ale na pewno się opłaci
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Koboś 25 Amsterdam
My Secret 104
Ja też dziś poginam z fjelkami My Secret
Świetne połączenie!
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4163272 8]No to holo AP nr 5 po raz drugi. Trzy warstwy. A ostatnia fotka to w absolutnym cieniu. [/QUOTE]
Mrumrumru
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
wróciłam od lekrza, powiedział, ze przeżyję Mam dla was fotkę włosów, przez to że jestem chora nie miałąm chęci i czasu na robienie cokolwiek z włosami więc tylko je umyłam i zostawiłąm same sobie, a rano obudziłam się z takimi ciekawymi loczko falkami, podobają mi się takie coś innego
i mam jeszcze dla was piaseczka z GR
Ten piasek jest cudowny
Ale włosy mnie zabiły Gdzie Ty masz puch
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja się dzisiaj noszę w piaseczku Mam krzywy palec, zawsze serdeczny mi się układa bokiem
Przepiękne migdały I świetnie połączyłaś to z cyrkoniami
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ogarnęłam się z deka, ale zanim zacznę czytać to wstawiam zdjęcia
Moim zdaniem długość jest jeszcze okej. Te blogerskim lakierze mnie zabiły
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
raczej jaśniejsze niby... chociaż manager mi tego nie powiedział, a współpracownica. Ale na razie nie szaleję, potem się zobaczy
Ja chyba skepściłam sprawę z lakierami do rąk... myślałam, że wzięłam więcej jasnych, a okazało się, że mam dwa
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora