Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-01, 15:44   #549
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Też czekam na efekty, bo również przymierzam się do pigmentacji
Róża ode mnie też dla SceneQueene, bo skorzystam z Twoich rad

Dziewczyny, ja już pozbyłam się żółtych włosów, po akcji z Wellatonem 8/0 po którym miałam zielonkę, zrobiłam mała kąpiel i po zieleni, i żółci nie ma śladu. Mam natomiast teraz inny problem

Jak to bywa, kobieta zmienną jest Stwierdziłam, że bardzo jasny blond jednak mi nie pasuje i lepiej mi w cieplejszych odcieniach. Ostatnio nałożyłam Preference 8.3, kolor wyszedł dość ciemno, ale ładnie, teraz się wypłukał do takiego jak na pudełku (zaraz nie będzie po nim śladu), zatem pigmentacja mnie czeka. Teraz mam włosy w ciepłym odcieniu, raczej w złoto, nie ma rudości, ani żółtego. No rude może trochę pod spodem. W każdym razie, chciałabym zrobić pigmentację 8.0 i na to 9.13, czy nie wyjdzie mi po takim czymś glonik? boję się już tych natur na moje włosy. Może najpierw zgasić to złoto 9.2, a potem zrobić pigmentację, choć wszystko i tak mi się spłukuje do ciepłego blondu w trybie błyskawicy.
Dziękuję :-*. Możesz zrobić tak, jak piszesz. Natura na złoto i złoto na to nijak ze sobą nie kolidują.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując