Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 23:00   #2484
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jeślio chodzi o kredki metaliczne, mam dwie, fioletową i zieloną (kupioną przedwczoraj ) i bardzo je lubię - są miękkie, podobne miękkością do avonowej supershock, robią piękne kolorowe kreski i u mnie nie znikają - robiłam ok 10-11 kreskę i chodziłam dziś w różnych warunkach - ogrzewanie, zimno, śnieg itp. i dalej są jutro moge porobić fotki kredek, dla niezdecydowanych
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obiecane zdjęcia kredek metallics klik
Udało mi się zrobić fajne zdjęcia, wszystko dobrze widać
Hahaha własnie do mnie dotarło, że wy o metallicsach ze stałej oferty – a ja do Tenebry pisałam o kredkach jumbo z limitki Metallics w każdym razie fajne zdjęcia, zachęcające całkiem, tej fioletowej zwłaszcza
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Essence każe mi usunąć notki:
* Crazy Good Times
* nowości
* wycofywane produkty

Powiedzcie mi, mają prawo, skoro nie dostałam tych informacji od nich?
Nieźle… ciekawa jestem jak się ta sprawa zakończy.
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
dzisiaj przez przypadek weszłam do natury i skusiłam się na błyszczyk essence Stay with me 05 I like cotton candy (piękna jasna śliweczka ), ogólnie lubię usta w kolorze nude, ale ten błyszczyk jest naprawdę super... i teraz moje pytanie do Was, czy to prawda, że ten właśnie kolor mają wycofać ???

jeśli tak, to lecę w poniedziałek do natury i kupię jeszcze jeden na zapas
Tak i ja też muszę kupić sobie i mamie zapas.
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek rozświetlacza sun club all over shimmer: Czy uzyskam nim efekt podobny do Jessiki Alby? Ona podobno używa Mac Cream Colour Base w odcieniu Shell (drugi załącznik).
Hmm nie do końca, on jest po pierwsze ciemniejszy, po drugie to bardziej połyskujący brązer niż rozświetlacz…
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A i przypomniałaś mi o modelowaniu twarzy różem, bronzerem i rozświetlaczem....a co tam, podzielę się z Wami

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/modelowanie-ksztaltu-twarzy/
Wstaw linka jeszcze raz tylko daj gdzieś spację
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora