Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sukienka na studniówkę- jakie dodatki???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-26, 16:24   #11
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: sukienka na studniówkę- jakie dodatki???

Właśnie też pomyślałam że to będzie całkiem fajny kontrast bo szczerze mówiąc dziewczyny, mam czarne szpilki, ale z tego co mi wiadomo wiele dziewczyn będzie mieć właśnie buty w tym kolorze, więc ten malinowy kolor będzie dość nieprzewidywalny Dziękuję za wszystkie propozycje i za fotki, Mariomarysieńko, właśnie o takie upięcia mi chodziło

A sukienkę kupiłam w galerii Europa w Nowym Sączu. Zostały jeszcze czerwone, też bardzo ładnie się prezentowały. Sprawdź jeszcze na allegro, było ich mnóstwo, ale tak jak pisałam wcześniej- niech Cię nie zrażą te tandetne fotki sukienka ma z tyłu gumę, jest wiązana na szyi, więc łatwo ją dopasować. Ja np. mam rozmiar 38 na 175 cm wzrostu, i wybrałam rozmiar M, w moim przypadku sukienka jest długości ciut nad kolanko zawsze możesz zaryzykować z allegro, z reguły te firmy które sprzedają dużo sukienek na jednej aukcji są pewne, a jakby co to zawsze jest możliwość zwrotu. Mam nadzieję że trochę pomogłam
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora