Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-09, 12:37   #3216
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zgadza się, wg prawa unijnego gwarancją lub rękojmią objęte są produkty przez 2 lata (wypierzcie te torby przed ich upływem). Trudno wymagać od sprzedawcy, by bez końca odpowiadał za towar, który podlega jakiemuś zużyciu.
Cytat:
Napisane przez Granat_owa77 Pokaż wiadomość
ehh reklamacja torby po 2 latach to troche za późno. faktycznie mogą nie uznać, jeśli minęło już tyle czasu...przeszukałam trochę internet i okazuje się, że reklamować można tylko zakupione produkty a nie gratisy dodawane do tych produktów....ale życzę powodzenia, moze Tobie się uda
Ok dziewczyny, ale torba nie ma jeszcze 2 lat zamawiałam ją 25.kwietnia

Poza tym wierzcie mi że gdybym używała jej częściej i by się zniszczyła to spoko luz - rozumiem - zużycie materiału. Ale ja serio wkładałam do niej tylko ciuszki synka i jechaliśmy do babci (w tym samym miescie!) żeby zostawić Małego na noc. To nie były podróże nad morze/w góry/samolotem. Użyłam ją z 10 razy i tyle. Dla mnie taka ilość "zużytkowania" torby to mega mało. A prana był raz - pranie delikatne i bez wirownia(!). W dodatku żadnej metki by jej nie moczyć(!) to skąd miałam wiedzieć że jej spód tak zareaguje- zwykłe torby biedronkowe sa lepszej jakości
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora