Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-09, 13:51   #3239
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ja tez mam naczynkową, wrażliwą, a na dodatek mieszaną
W pt kupiłam sobie peeling enzymatyczny z Ziaji (koleżanki chwalą pod niebiosy, to stwierdziłam, że nie będę snobką za jaką mnie mają i sobie też coś z Ziaji na wypróbowanie kupię, bo jak słyszłą u mnie o Diorach, EL, Chanel, Clinique to wolę nie odpowiadać na te komentarze ). Kupiłam i co? Stwierdzialam, że będę piękna na Święta i użyłam w sobotę wieczorem: zmasakrował mi twarz po jednym użyciu. Miałam go trzymać na twarzy 10 min, nałożyłam i jak mnie zaczął piec, to od razu zmywałam. Dobrze, że przynajmniej hydrolat różany tak wspaniale na mnie działa i rano w niedzielę nie było nic czerwonego widać.
Nigdy więcej na twarz czegokolwiek z Ziaji (swoją drogą na ciało żeli i szamponów też nie mogę używać, bo mimo, że hipoalergiczne, to i tak zwierają SLES/SLS, co mi okropnie podrażnia skórę na rękach , jestem uczulona na SLS/SLES).
Ziaja niby taka "apteczna", a składy takie se ja lubię kilka rzeczy z tej firmy, krzywdy mi na szczęście nie robią
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora