Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-15, 13:43   #2331
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Spory rozrzut Bardzo lubię Craving
Creme in you coffee i Cosmo również mam i są to zgaszone odcienie, zwłaszcza Cosmo. Creme z kolei idzie dosyć mocno w kawowy brąz. Reszty nie mam, bo to nie moja gama kolorów.
Rozrzut, bo postanowiłam jednak kilka kolorów różnych, żeby nie było tak, że kupię siedem takich samych pomadek :P

Akurat z tych, o których napisałaś, to najmniej Creme mi się podoba, ale z racji mojego uzależnienia od kawy, nazwa zobowiązuje

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam ten sam dooczny zestaw Zoevy, bardzo dobrze mi się pracuje z tymi pędzlami Tylko dla Spot Linera nie znalazłam zastosowania

Jakby co, to Up the Amp mogę wymienić
Faux jest a Pink Nouveau się pozbyłam, nie podobała mi się konsystencja i kolor też tak średnio mi pasował.
A używasz którejś Zoevy do rozświetlacza? Bo z tego zestawu co już mam, to nic się nie nadaje. No chyba że właśnie ten, co teoretycznie do różu, ale próbowałam raz nałożyć rozświetlacz i tak średnio na jeża.

Właśnieten Pink Nouveau może mi nie przypasować tak jak Snob. Sam kolor Ale to trzeba nałożyć. Snob mi podkreślał skórki i w ogóle wydał mi się wręcz mniej trwały niż frost. Ale wątpię, żeby satin był od frosta mniej trwały?

Na razie nie pasuje mi tylko Catty, z tych które mam, w razie czego wymiankowy wąteczek mam, więc jeśli Catty Cię interesuje, to zróbmy to na legalu, bo Corii patrzy A jak nie, to prędzej czy później będę miała inne na wymianę, nie oszukujmy się

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
A w temacie pędzlów ja uwielbiam 159 do rozświetlaczy
Chyba na niego popatrzę

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dam znać Ładne kolorki ma Golden Rose

W ramach odwrotności planuję dorwać kiedyś bazę Smashboxa, która nakładana na pomadkę robi z niej mat
Golden rose

Tę bazę pod podkład w sensie?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora