Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 06:36   #3492
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim

muszę się Wam pochwalić moimi pierwszymi zakupami z amerykańskiej Sephory. Zamówiłam rozświetlacze Kevyn Aucoin i Becca.
Do zamówienia dostałam standardowo 3 próbki plus kosmetyczkę z sephory z 7 próbkami zapachów.

hmm nie wiem czemu zdjęcia są odwrócone.
Ale zakupy

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
...
Używacie perfum Victorii Secret? Testuję już od czasów studiów w Wawie i jeszcze się nie zdecydowałam, ale jak teraz będę w czerwcu skuszę się na jakiś zapach.
Ja chcę sobie w czerwcu na lotnisku w Warszawie kupić zapach Victoria od VS w zeszłym roku mi się spodobał i do tej pory jeszcze nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to tak, byłam w S. z mamą, kupiłam sobie błyszczyk, szminkę w płynie (ostry róż ) i pędzel do bronzera
fajnie, że tyle próbek dostałyście

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A i wąchałam nowego Narciso, boski Mam chciejstwo
A w ogóle to mi się podoba Chanel 5 Eau Premiere noooo, bo psiknęłam sobie dziś na paseczku i miłość do niej mi nie przeszła
Chanel no 5 Eau Premiere kochaaaam od niego zaczęła się moja miłość do innych szaneli

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z tych próbek zapachów mam nowego Narciso, będzie mój (w ogóle nie mogę się zdecydować czy biały, czy czarny, czy ten nowy ). Pani wypsikała nam jeszcze Zen Shiseido (mało co wczoraj go czułam, warto kupić, opiszecie mi troszeczkę?), Chanel 5 Eau Premiere, Bottega Veneta Edp i Dior Poison ale czerwony - boski!
I teraz pytanie: co kupić? Jak żyć?
z tego co wymieniłaś nie brałabym ZEN. Ja stawiam na Chanel i Diora , Bottega i Narcisio też super
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora