Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 12:58   #2026
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kasiaash Pokaż wiadomość
dzień dobry.

istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będę brać retinoidy, naprawdopodobniej Acnenormin.

Pani dermatolog powiedziała, że są one szalenie skuteczne w ponad 90% i są w stanie raz na zawsze uporać się z trądzikem. Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy, bo męczę się z nim już 7 długich lat; brała już trzykrotnie tetracyklinę po 6 miesiący, Tetralysal, że o maściach i płynach nie wspomnę. Wszystko to pomagało, ale na krótko by wrócić w podobnym wymiarze. Pomijając problem z buzią, który jest oczywisty, moją wielką bolączką są plecy na krórych robią się nie tylko zaskórniki, ale i bolesne guzki i dekolt, który jest cały pokryty drobną "kaszką"...

staram się od paru dni regularnie podczytywać ten wątek aby nie zadawać pytań, które już się pojawiły, ale trochę martwi mnie fakt, że słyszałam/czytałam już wiele opinii osób, którym stan cery poprawił się tylko trochę bądź trądzik powrócił po krótkim czasie... czy to są te osoby mieszczące się w tych 10% czy może 90% skuteczność jest tylko wymysłem pani doktor ?

azzis, aktualny stan Twojej buzi mnie naprawdę zachwycił i marzę o czymś takim.
ku pokrzepieniu chciałabym zapisać sobie Twoje zdjęcia na komputerze, mogę ?
Witamy w wątku
Ja oczywiście gorąco zachęcam do kuracji tym lekiem, bo jak widać mi póki co pomógł
Każda z nas żyje w niepewności i obawia się ewentualnego powrotu trądziku, ale trzeba spróbować wszystkiego jeśli tylko istnieje szansa na pozbycie się tego.
Musisz trzymać się zalecanej dawki.

Zdjęcia możesz zapisać, ale bez rozpowszechniania

P.S. jejku jak patrzę na moje fotki, to się nadziwić nie mogę...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora