Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi uzyskać taki efekt?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-10, 13:32   #7
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Który (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A jaką masz karnację?
Bo mam wrażenie, że Silver nadaje się tylko do bardzo zimnych odcieni cer, a na innych da przerysowany efekt.
Sama mam cerę wpadającą w taki beż, w miarę neutralną i bez wahania wzięłabym Gold.
I mam wrażenie, że ten biały połysk na zdjęciach to nie kwestia zimnego odcienia rozświetlaczy, tylko lampy błyskowej. Podejrzewam, że raczej został użyty rozświetlacz w kolorze tzw. szampańskim

Tu jest filmik z porównaniami tańszych rozświetlaczy do tego z Mary-Lou, polecam od 4:26, bo wtedy zaczyna się porównanie
https://www.youtube.com/watch?v=T_QIXzsRr1c

Albo w sumie od 5:58, bo wcześniej były "niewypały" i tu dopiero zaczynają się właściwe odpowiedniki
Jestem neutralna, ale ultra-blada. Lovely Silver wygląda na mnie przepięknie, natomiast Mary Lou, którą również posiadam, wygląda po prostu żółto. Nie szampańsko, żółto Stąd też moja sugestia odcienia Silver. Autorka tematu nie napisała jaki ma ton karnacji, więc nie wiadomo, który przypasuje jej bardziej.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując