Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjaciolka - moja kopia...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 21:24   #12
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przyjaciolka - moja kopia...

hmm.. czesciowo sie zgadzam z tym co napisalas Niutka1 ale to tez nie jest do konca jak Ty to widzisz. Moze jakbym podala wiecej przykladow, to bys zrozumiala o co mi chodzi. Zazdrosci nie mozna mi zarzucic niestety/stety Nigdy w zyciu nie bylam o zadna z przyjaciolek zazdrosna - nie zazdroszcze urody, ubran, dlatego bo sama ze soba wlasnie czulam sie bardzo indywidualnie i wiedzialam, ze JA to JA, bo kazda z nas (a mam mase przyjaciolek) na swoj sposob byla/jest inna i ja to docenialam. Ja rozumiem ubrac sie podobnie, ale nie tak samo. Jezeli Tobie odpowiadalo to, ze wygladalas identycznie jak Twoja przyjaciolka, to OK - mysle, ze 80% ludzi by to NIE odpowiadalo. I to nie jest tak, ze ja sie ubieram w sklepach sieciowkach, ani nie wzoruje sie dokladnie na modzie z magazynow - mam swoj wlasny sposob ubierania sie i dopoki bys go nie zobaczyla, to pewnie trudno cokolwiek mowic na ten temat.. Co do paznokci, ze duzo osob je tak maluje i gumek, to owszem - zgadzam sie, ale jednak to troche dla mnie dziwne, ze we wtorek tak sobie paznokcie pomalowalam, a w czwartek ona przychodzi w takich samych - to byl tylko przyklad. Mam dalej wymieniac, ze w sobote pomalowalam oczy na turkus, a w niedziele ona przyszla w turkusie na oczach? Ze wystarczylo, ze podwinelam nogawki u spodni, a na pare godzin pozniej widzialam ja w tak samo podwinietych.. hellooo czy to nie przesada? mysle, ze to dziwne... to nie zazdrosc, a niezreczna sytuacja.. a co w takim razie z kopiowaniem moich slow, mojego zdania na rozne tematy, co powiesz na to? o to tez jestem zazdrosna?

A co do problemu jaki rzekomo mam - wyczytalam miedzy wierszami, ze blachy, to mysle, ze nie jest on, bo to ciagle jakis problem i nie nam tu do oceniana czy jest beznadziejny czy niepowazny czy tam jeszcze jakis inny...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując