Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-22, 22:14   #269
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ano właśnie, dlatego przypomniało mi się, że wspomniałaś jakiś czas temu, że ten pirogron Clareny wydał Ci się słabizną, ale u Ciebie mógłby wypaść zupełnie inaczej, gdybyś się kiedyś na niego zdecydowała. Na KWC niektórzy piszą, że mają po nim zaczerwienienia i łuszczenie utrzymujące się do 1,5 tygodnia. Ja zaś kładłam nawet wokół oczu i nic. Po prostu moja skóra tylko na kwasy na alkoholu reaguje tak mocno. Byłby to plus, gdybym chciała się łuszczyć, ale nie chcę, więc nie sądzę, żebym wróciła kiedyś do domowych receptur.
Tak po prawdzie, to ja bezalkoholowych kwasów w sumie nie stosowałam, oprócz 80% mlekowego w glikolu prop. który rozcieńczałam do 20%. Działał, ale nie tak spektakularnie jak migdał na alko.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
W temacie stóp, w moim mieście otworzył się niedawno jakiś sieciowy salon spa, który oferuje pedicure kwasami Callus Peel (160 zł, w promocji 125 zł za zabieg 120 min). Na stopy nakłada się plastry nasączone kwasem, zawija folią, po jakimś czasie wszystko się zdejmuje i usuwa naskórek za pomocą plastikowego nożyka. Na koniec tareczka i krem nawilżająco-odżywczy. Czy któraś z Was próbowała takiego zabiegu? Produkt jest niemiecki, jeszcze niedawno wyszukiwało mi go tylko na Amazonie, dzisiaj widzę, że bez problemu (i uprawnień) można go dostać na kilku polskich stronach. Ciekawa jestem czy warto się nim bliżej zainteresować.
Ciekawa opcja, ale póki ta za 3 złote na mnie działa, to nie szukam niczego innego. Na amazonie może są jakieś opinie o tym zabiegu??

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51495741]Jak długo ją trzymałaś? [/QUOTE]

Nakładam co wieczór pod skarpetki, dziś już piąty raz. Skóra zaczęła obficie schodzić, a jeszcze nawet porządnie nie wymaczałam stóp, tyle co pod prysznicem.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-05-22 o 22:16
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując