Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-03, 19:59   #816
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Można założyć Na pewno będzie pomocne.
Kupiłam alantan i zobaczyłam, że ma w składzie parabeny. Zwykle ich unikam, bo z tego, co wyczytałam wynika, że ich szkodliwość nie została wykluczona (choć nie została też 100% potwierdzona). Jakie jest wasze zdanie na temat parabenów? Hot or not w świecie naturalnej pielęgnacji?

Jestem żywo zainteresowana, bo sama przewlekle choruję na zatoki, zapalenie gardła itp. Oczyma wyobraźni zobaczyłam też swoje bielsze zęby Jaki olej i ile trzeba ssać?
Jeśli chodzi o parabeny to u mnie zdecydowanie NOT! Zdarza mi się jeszcze, że mimo woli wpadnie mi coś w ręce z parabenami, wtedy używam, ale sama świadomie nie kupuję Z tego używania jednakże często wychodzą złe rzeczy, uczulenia, podrażnienia, w dodatku taki kosmetyk z parabenami zwykle zawiera tez inne syfy w składzie, bo jak producenci już idą w tę stronę, to z reguły po całości. Trudno potem przewiedzieć co tak naprawdę uczula, albo podrażnia.

Kokosowy najlepiej smakuje i ponoć najlepiej działa, ale można każdy, nawet słonecznikowy, byleby jakiś taki porządniejszy był, nierafinowany albo Bio.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora