Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-11, 22:51   #2515
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też nie, ale ja mało uwagi poświęcam makijażowi oczu. Mam opadające, spanielkowate oczy i na prawdę muszę się bardzo napracować, żeby coś fajnego z nimi zrobić. Aktualnie szkoda mi na to czasu. Skupiam się na kamuflowaniu
A ja bym chciała umieć się pięknie umalować i oko i twarz wykonturować, no, ale talentów nie mam i maluję się bardzo prosto ale podziwiam ten talent u innych i zawsze mnie wszystko zachwyca, co upiększa osobę



Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
absolutnie najpierw trzeba sprawdzić swoje szminki Toma Forda, bo zaczynają lekko zalatywać
Hehehe



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58757601]Wlasnie probuje znalezc cos na KWC. Zaraz sie skicham z irytacji . Nie cierpie tej nowej wersji.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od kiedy weszło nowe KWC nie wchodzę tam, bo nie ogarniam
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pozostaje miec nadzieję, ze skoro tyle narzekań, to może wrócą do poprzedniej, albo jakoś czytelniej to poprawią. Albo i nie
No niestety nie będzie starej wersji KWC ta jest idealna, zaprezentowana już reklamodawcom, jest to najwspanialsza wersja KWC, jaka dotąd była takie jest stanowisko redakcji KWC i Wizażu i tego się trzymają hehe.

Uaktywniłam się na forum technicznym odnośnie KWC, najpierw jeden wątek został zamknięty, poleciały dla Wizażanek ostrzeżenia, bo modki nie wytrzymywały został otworzony drugi gdzie na niewygodny pytania się po prostu nie odpowiada

Ponoć byłam bliska bana, bo stwierdziłam, że osoby odpowiadające za to powinny się wstydzić, że się chwalą i firmują swoimi danymi takie niedopracowane coś ale bana się akurat nie boję, bo jestem na Wizażu od samego początku, gdy KWC nie było tylko lista recenzji, a potem kodeks pudernicy i większość czyli w porywach 30 Wizażanek znały się z właścicielką i pomysłodawczynią portalu, bo były chyba raz na kwartał spotkania w stolicy, gdzie się wymieniałyśmy kosmetykami wiecie czasy, gdy nie było blogów ani allegro chyba nie działało tak prężnie

Żal tylko tej formuły KWC, która przyświecała od początku, że nie jest to coś, co firmy mogą sobie kupić.




A ja mam kryzys tuszowy kończą mi się tusze do rzęs, zaraz będzie w Rossmannie -49% zrobiłam sobie listę tuszy i nie wiem może Benefit bym kupiła, bo efekt lubię, ale czemu ja czuję go na rzęsach? a Hypnose lubię, ale mi się znudził. Sama już nie wiem w co celować
Mam rzęsy długie, wywinięte, czarne, potrzebuje pogrubienia i rozdzielenia, lubię teatralny efekt na co dzień. Może doradzicie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:53
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora