Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-26, 18:33   #2958
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dobrze się czuję w króciaczkach. Tylko ta moja krótka płytka nie wygląda dobrze. Ale może gdybym nie malowała do samych skórek po bokach, tylko zostawiała np. 1 mm...? Muszę spróbować. Ale nie będzie to wyglądało dziwnie, takie niedomalowane?
ja nigdy nie domalowuję boków... mam właśnie ok 0,5-1mm od skórek z boku, bo sobie je zwyczajnie zalewam jak chcę bliżej.. i zdaje się nikt jakoś nie zwrócił szczególnie na ten fakt uwagi

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale ja kiedyś potrafiłam pierwszy posiłek zjeść po południu... i byłam parę kilo grubsza
teraz też nie mam super ochoty rano na jedzenie, ale teraz się z tym pilnuję czasem sobie odpuszczę jak nie mogę się zmusić, ale przeważnie szybko robię się głodna, a to znaczy że się organizm przyzwyczaił z czego się cieszę
Nieraz wieczorem sobie myślę - o na śniadanie zjem tooo, albo to, a rano, eee nie chcę
ja tak potrafię do dzisiaj... a na studiach to czasem siedziałam ok 20 z chłopakiem i nagle przypominałam sobie, ze ja ... hmmm jeszcze nic dzisiaj nie jadłam..
za to bezpośrednio przed snem MUSZĘ zjeść coś, cokolwiek, bo inaczej nie zasnę do rana!
jak chodziłam do pracy to inaczej, wtedy jadłam codziennie o tej samej porze, ale z rana nigdy nic.. Nie mogę jeść rano, jest mi niedobrze i w ogóle nie mam na to czasu. Pierwszy posiłek wtedy zazwyczaj ok 11.

a teraz jak siedzie w domu to w ogóle różnie to bywa... jestem okropna pod względem jedzenia..

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
EDIT: Wrażliwych proszę o odejście od komputera bądź szybkie przewinięcie strony.


Amelko, specjalnie dla Ciebie z najlepszymi życzeniami...


ale super to cieniowanie, bardzo mi się podoba, to takie vintage dla mnie i ajjj... nietypowe takie
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora