Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 18:39   #1703
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xxblondynaxx Pokaż wiadomość
Dziękuje , szukałam 7,2 znalazłam tylko Majirel 7.22 głeboki blond opalizujący myslisz ze sie nada? A może coś z goldwella z tym że tam farby mają inne oznaczenia na ktorych się nie znam moglabys mi doradzić ostatni raz )
.22 - to poglebiony. i skoro Zyta sama prosi o zapoznanie sie z forum tzn.ze jej anielska cierpliwosc siega granic.

Twoje pytania byly juz przerabiane. wiem duzo tego jest ale po to powstal post #634 aby kazdy mogl z niego korzystac. to podstawowa wiedza.

aa i jeszcze jedno - kazda firma ma swoje kolo barw i opisana nazwe. wystarczy google->grafika i otrzymasz szybka i klarowna odpowiedz

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

zeby nie bylo, ze ktos nie moze odnalezc postow wyciagam je na wierzch kolejny raz.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
na ulotce farby alwaves jest taki podział na % oxy:

Wybór tonalności wody utleniającej i czas zatrzymania.
Wyboru dokonujemy w zależności od barwy włosów.

· barwy od 1.0 na 6.0 - stosujemy wodę utlenioną 12%i czas reakcji 30 minut.
· barwy od 7.0 na 8.0 - woda utleniona 9%i czas reakcji 20 minut.
· barwy od 9.0 na 10.0 - woda utleniona 3% lub 6% i czas reakcji 15 minut.

poczytaj na tym blogu:
http://swiat-swiadomej-blondynki.blog.onet.pl/1,AR3_2011-02_2011-02-01_2011-02-28,index.html
Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Zanim zadasz pytanie - proszę przeczytaj!!!
W załączonychch Pdf-ach są informacje, które sama zbierałam. Powinny one pomóc rozwiązać większość problemów lub rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Może są trochę chaotyczne, ale chyba wszystko co ma być się tam znajduje. Miłej lektury -zyta. Caate dziękuję za pomoc

Niestety jeden pdf jest za duży, więc dopiszę, do neutralizacj niechcianych refleksów posługujemu się kołem kolorów. Jeśli niechciany kolor/refleks jest rudy/pomarańczowy , neutralizuje go naprzeciwległy kolor na kole czyli w tym wypadku niebieski/popiel.

PIGMENTACJA-Nałóż samą farbę na włosy, zmalaksuj z odrobiną mocno ciepłej wody, żeby się łuski pootwierały, ale, żeby Ci się nie lało po głowie,(ja chodziłam w czepku kąpielowym i ręczniku, bo zawsze to ciepło utrzymuje i lepiej wnika) bo musisz przetrzymać je 20 min. , a potem wysusz (trochę długo trwa suszenie, dlatego nie namaczaj ich bardzo). Wysuszone farbuj jak zwykle

Bond bunny miesza samą farbę z odrobiną wody i wtedy nakłada. Nie suszy tylko po 5-10minutach jak farba uzupełni pusty włos na mokre kładzie farbę właściwą
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf wszystko o farbowaniu w pigułce.pdf (640,0 KB, 60 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-08 o 18:42
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując